Китайці та шведи запускають рейсові електробуси

У місті Нінбо, що у китайській провінції Чжецзян, запустили маршрут довжиною 11 км, на якому використовуються електробуси. Вони заряджають акумулятори за 10 секунд під час посадки та висадки пасажирів на зупинках, на маршруті їх влаштовано 24. У найближчі 3 роки китайці планують вивести на маршрути ще 1200 аналогічних електробусів.Раніше, з 15 червня, маршрут електробусів запустили у шведському місті Гетеборг. Спочатку на маршрут виїдуть три повністю електричних автобуса Volvo, а також сім машин з гібридною силовою установкою.
Заряджати батареї вони зможуть на кінцевих станціях. Ініціатива здійснюється в рамках міського проекту ElectriCity, її підтримують дослідницькі організації, виробники (у тому числі компанія Volvo) та міська влада. Автобуси довжиною 10,7 метра розраховані на перевезення до 86 пасажирів, у салоні обладнано розетки для підзарядки гаджетів та Wi-Fi.

У планах компанії Volvo – тестування в тому ж Гетеборзі технології дорожнього полотна з вбудованою системою бездротового підзарядки акумуляторів електричних транспортних засобів. Передбачається, що таке полотно зможе подавати енергію в ланцюг живлення електробусів безпосередньо під час їх руху.

За матеріалами www.3dnews.ru http://nashkiev.ua/

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.