У Сінгапурі відкрили «Термінал навчання»

Пасивне здобуття знань студентами залишилося в минулому. Восени 2015 року в Сінгапурі відбулося відкриття освітнього центру у Наньянському технологічному університеті. Британський дизайнер Томас Хезервік виправдав очікування, створивши навчальний центр The Learning Hub – «Термінал навчання», що заохочує співпрацю, спілкування і єднання.

Про це повідомляє освітній портал Педагогічна преса за інформацією Наньянського технологічного університету

Освітній центр є першим етапом програми з реконструкції території університету, на яку виділено £ 360 млн і яка розрахована на 20 років. Навчальний центр, на який уже витратили $ 45 млн, – це 12 бетонних веж, згрупованих навколо атріуму. Кожна з них складена з «дисків» аудиторій (усього їх 56), які можна трансформувати залежно від потреб навчального процесу. Крім того, округла форма допомогла позбутися «перших і останніх парт»: усі місця мають рівний статус й однаково зручні. Для самостійних занять, випадкових зустрічей і обміну ідеями призначені озеленені тераси і балкони. Крім того, в будівлі немає традиційного головного входу, студенти можуть потрапити до освітнього центру, з будь-якої сторони.

Представники Наньянського технологічного університету переконані, що такий освітній центр готуватиме студентів із навичками, які дадуть їм конкурентні переваги на ринку праці ХХІ століття. У цьому освітньому центрі відмовляються  від типового лекційно-підручникового формату. Це така собі “перевернута” модель класу. Перш ніж студенти відвідають заняття, вони отримують зміст курсу онлайн, у цих “розумних” класах,  вони вирішують різні питання, обговорюють і сперечаються у своїх групах по 5-6 чоловік. А пізніше діляться своїми ідеями з рештою класу.  Мета Університету-  до 2020 року розмістити на власному сайті половину лекцій. На реалізацію нового підходу до навчання  буде витрачено близько $ 75 млн

Професор Кам Чан Хін, зазначає: “Вулик призначений для підтримки нових підходів у навчанні, його головна мета – взаємодія однолітків та обговорення в команді. Використання технологій, та змішаних методів навчання дасть змогу нашим студентам здобути якісні знання, бути більш мотивованими в навчанні, а також навчитися вчитися. Можливість узяти навчання в свої руки – безцінна навичка, що залишиться з нашими студентами, навіть коли вони закінчать університет”.

Ідея навчального центру полягає в тому, щоб зламати традиційні уявлення про чотирикутні аудиторії з чіткою ієрархією, заощадити простір, відмовившись від кутів. У нових аудиторіях викладачі та студенти можуть співіснувати на більш рівноправних умовах. Ця модель навчання передбачає спільну роботу студентів із викладачем як куратором і партнером, а не «майстром», як це заведено в традиційній педагогіці.

Новий корпус розрахований на сучасний формат освіти, коли стандартні лекції та пасивне сприйняття знань студентами залишилося в минулому, заняття проводять у невеликих групах, а від учнів чекають максимальної активності в освоєнні дисциплін.

 

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.