Будинок для престарілих об'єднали з дитячим садом

Шикарна ідея знайшла своє втілення у США. Йдеться про заклад «Providence Mount St. Vincent »в Сіетлі, штат Вашингтон, де під одним дахом поєднали дитячий садок і будинок престарілих - таким чином перебувати в ньому приємно і корисно всім.

Про це розповідає сайт «Фитнес для мозга».

У дітей виявляється багато люблячих бабусь і дідусів, з'являється приголомшлива можливість поспілкуватися зі старшим поколінням, навчитися у них різним речам, отримати море уваги з боку дорослих, у той час як літнім людям спілкування з дітьми приносить величезне задоволення, а також стимул не сумувати і радіти життя.

У цьому будинку живуть близько 400 літніх людей, а також кілька десятків діточок, які стали частиною програми Міжнародного навчального центру.

5 днів на тиждень малюки приходять у гості до старшого покоління, щоб разом з ними займатися музикою, танцями, мистецтвом, розповідати один одному історії, готувати обід і робити ще багато інших захоплюючих речей.

Діти отримують море уваги, а літні жителі центру знову відчувають свою потрібність, затребуваність, вони раді поділитися своїм досвідом і любов'ю.

Такий досвід поєднання став центральною темою в документальному фільмі «Present Perfect» Евана Бріггса, які розповідає про дорослішання і старінні.

«Зйомки фільму дозволили мені подивитися новими очима на те, як такі різні покоління, роз'єднані прірвою років, стали єдиним цілим. Я зрозумів, як багато ми всі втрачаємо, залишаючи цих людей коротати свої дні наодинці. Перед тим як діти входять в кімнату, старі виглядають напівживими, це жалюгідне видовище. І ось як з'являються діти для уроку мистецтва або музики, або для того щоб зробити бутерброди для бездомних, ну або розповісти які у них плани на на цей день, - і бабусі та дідусі раптом оживають, і енергія б'є ключем!» - каже режисер.

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.