У Ризі для водіїв ввели «снігові квитки»

На час снігопадів у латвійській столиці запровадили безкоштовний проїзд для власників автомобілів – так влада міста намагається зменшити користування приватним автотранспортом, аби легше було прибирати вулиці. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив Ніл Ушаков, мер Риги.

Увага автоводіїв! У понеділок 11.01.2016 працюватимуть «снігові квитки». Автоводіям громадський транспорт – безкоштовно! Прохання, репост. Завтра за прогнозом погоди снігопад почнеться близько 14.00 і триватиме до опівночі. Основне навантаження випадає на час, коли всі їдуть після роботи додому.

А прибирати сніг в годину пік заняття неприємне. Снігоприбиральні машини системою вертикального зльоту не оснащені. Тому вони просто з усіма разом стоять в пробках. Тому завтра запускається вже випробувана раніше система «снігових квитків». Береш з собою техпаспорт і їдеш безкоштовно. До водія підходити не треба, показувати треба тільки контролю. До маршрутним таксі і електричок це не відноситься.

Чим більше водіїв залишить машини завтра будинку, тим менше будуть пробки ввечері і тим швидше приберуть сніг. Ласка, по можливості, залиште свою машину завтра біля будинку.

П.С. З точки зору справедливості – власники машин податків платять чимало, громадським транспортом не користуються. Тому кілька разів на рік абсолютно справедливо, що їм заради загального блага можна і безкоштовно проїхати у громадському транспорті.

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.