22-23 січня: Міжнародний водний форум-2019, прес-реліз

Прес-реліз Асоціації водоканалів України

«Укрводоканалекологія»

Шановні журналісти,

Раді запросити Вас 23-25 ​​січня в м. Яремче пройде щорічний Міжнародний водний форум 2019, організований Асоціацією "Укрводоканалекологія". На форумі збереться понад 400 представників водоканалів, фахівців галузі, мерів та голів ОТГ, чиновників і депутатів, які обслуговують та працюють для розвитку водної галузі.

Одне з ключових завдань форуму підняти на національний рівень проблеми галузі, обговорити стратегію розвитку водопровідно- каналізаційного господарства та інвестиційну політику у сфері управління критичної інфраструктури: які умови необхідно створити в Україні, щоб водоканали перестали бути "чорною дірою" міст.

Серед доповідачів спеціальний гість - експерт Світового банку Івайло Христов Колєв, який презентує моделі модернізації міської інфраструктури кількох європейських країн, досвід яких може перейнятий українськими водоканалами.

"З точки зору технічного стану, більшість водоканалів не в змозі впоратися зі своїми проблемами самостійно, як і вся галузь в цілому. Тарифний популізм, відсутність стратегії розвитку галузі та нормальних стандартів питної води, змушують нас виходити з вузькогалузевої дискусії. Нам потрібен "протокол лікування" галузі, який дозволить ремонтувати ті процеси, які не можна зупиняти (подачу води, каналізацію). ", - підкреслила віце-президент асоціації Ольга Бабій важливість цьогорічного форуму.

Також на форумі виступлять представники Агентства водних ресурсів (Павло Гвозденко), Міністерства регіонального розвитку та будівництва (Віктор Токоренко), НКРЕКП, депутати ВР Андрій Река та Олена Бабак.
Також на форумі буде презентовано стратегію розвитку Асоціації водоканалів "Укрводоканалекологія" 2030,  яку німецькі експертами українські фахівці.

В рамках форуму відбудеться виставка «Сучасні технології для модернізації водопровідно-каналізаційної сфери». Офіційне відкриття форуму - 23 грудень 9-00. Адреса: м Яремче, готель «Карпати». Програма форуму в доданку.

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.