Київським котам надали прописку і особливі повноваження

Київським котякам офіційно дозволено жити в підвалах і ловити грызунов

ЖЕКи і ОСББ повинні забезпечувати дотримання норм і вимог експлуатації підвалів та залів, залишивши доступ котам. Про це повідомляє Ірина Касьянова у київській газеті «Весті». 

22 червня на засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про заборону на відлов у столиці бездомних котів. Своим рішенням вони заборонили вилов котів за винятком випадків, коли тварин потрібно стерилізувати або зробити прививку та/або передати новим власникам.

Коммунальні підприємства по забезпеченню житлового фонду зобов'язані залишати для котів доступ до підвальних приміщень, таким чином сприяючи природній дератизації (знищенню грызунов в підвалах).

ЖЕКи і ОСББ повинні забезпечувати дотримання норм і вимог експлуатації підвалів, технічних підвалів та горищ, залишаючи доступ котам. Ізоляція котів у закритих підвалах часто призводила до їх загибелі.

Комунальне підприємство «Притулок для тварин» та Київська міська ветеринарна лікарня, згідно рішення, мають забезпечувати регулювання чисельності тварин шляхом стерилізації з обов'язковою вакцинацією.

Раніше постійна комісія Київради з питань житлово-комунального господарства узгодила проект рішення, яке встановлює заборону на виявлення бездомних котів у Києві. Такі рішення стали наслідком успішної петиції на захист котів, яку підписали понад 10 000 киян.

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.